/Files/images/Рисунок1.png

Здавна наймані працівники об’єднувалися у професійні спілки, щоб заявити та відстояти інтереси, захистити себе від намірів роботодавців розв’язати за рахунок трудящих свої проблеми. І по цей день цивілізоване суспільство ще не придумало інших форм об’єднання. Тому вступають до профспілкової організації, яка відстоює їхні трудові, соціальні, економічні права та інтереси в державних, господарчих, політичних, громадських органах і організаціях.

Наша первинна профспілкова організація Колінцівського НВК станом на 1 вересня 2015 року налічує 34 членів:
28 жінок
6 чоловіків.

Головою первинної профспілкової організації є Водославська Надія Ярославівна, профспілковий комітет у складі п’яти чоловік Петелюк Г.Д., Бойчук М.І., Тихоняк Р.М., Водославська Р.В., Кравецька М.М.

/Files/images/PC205666.JPG

У профспілковій організації 23 педагогічних працівники та 9 членів – обслуговуючий персонал.

22 педагогічні працівники мають повну вищу освіту. З них:
Спеціалісти вищої категорії – 10 педагогів
Спеціалісти другої категорії – 2
Спеціалісти -

Метою діяльності профспілки працівників навчально-виховного комплексу є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Основні завдання профкому:

1. Захист прав членів Профспілки на працю.
2. Участь у вирішення питань оплати праці працівників школи (запровадження розмірів надбавок, доплат, премій); участь у вирішення питань робочого часу і часу відпочинку; погодження кошторисів, штатного розпису, графіків змінності та надання відпусток.
3. Участь у вирішенні соціально-економічних питань, визначенні та затвердженні переліку і порядку надання працівникам соціальних послуг.
4. Участь в управління державним соціальним страхуванням; укладення колективного договору та контроль за його виконанням; здійснення контролю за дотриманням роботодавцем трудового законодавства, надання членам Профспілки необхідної безкоштовної юридичної допомоги.
5. Представлення прав та інтересів членів Профспілки за їх дорученням при вирішенні індивідуальних трудових спорів.
6. Організація та проведення культурно-освітньої роботи серед членів профспілки;
7. Здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці.

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.